Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Modelleri Sanayi tipi bulaşık makinesi modelleri, endüstriyel mutfaklarda işlerin seri olmasına yardımcı olması bakımından çeşitli özellikler ile donatılmaktadır. Bulaşık makinesi modellerinin en belirgin yapısı, paslanmaz çelik gövdeye sahip olmalarıdır. Böylece uzun ömürlü bir performans sağlamaktadır. Sanayi tipi bulaşık makinelerinin içerisinde, konveyörlü ve kurutma özelliğine sahip modelleri de görebilirsiniz. Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezlerinden olan bulaşık makinesi modelleri içerisinde farklı kapasiteye sahip olan tasarımları da görebilirsiniz.

Kurutma fonksiyonuna sahip olan sanayi tipi bulaşık makinesi çeşitleri, güçlü fan yapıları ile hızlı ve kusursuz bir iş çıkarmaktadır. Peki bu alanda adını kalitesi ile duyuran; Öztiryakiler, İnoksan, Ndustrio, Zanussi, Empero, Electrolux gibi markaların ürünleri nerede satılır? Cafemarkt, sizleri çeşitli markaların ürünleri ile buluşturmaktadır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Fiyatları Online satış hizmeti sunan cafemarkt.com, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bulaşık makinesi çeşitlerini inceleyip farklı modelleri karşılaştırabileceğiniz bir ortamdır. Ürün grubu içerisinde uygun fiyatlara sahip olan ve endüstriyel mutfakların vazgeçilmezlerinden olan Öztiryakiler, İnoksan, Ndustrio, Zanussi, Empero, Electrolux gibi markaları da bulabilirsiniz.

 

Bulaşık Makinesi

Ürünler

  • Empero EMP 500 Set Altı Bulaşık Makinesi